„Doping na medal” – konkurs dla szkół

Radio Ostrowiec wspólnie z Klubem Sportowym KSZO Ostrowiec S.A – drużyną piłki siatkowej kobiet zaprasza wszystkie szkoły do udziału w konkursie „DOPING NA MEDAL”.

Jego ideą jest popularyzowanie sportu wśród młodzieży, pozytywnych postaw sportowych, zdobycia umiejętności pozytywnego kibicowania, ale także wyzwolenie kreatywności wśród uczniów i możliwość zaprezentowania ich talentów plastycznych, muzycznych, literackich, tanecznych.

Opis konkursu
„DOPING NA MEDAL”.
Wejdź do Ekstraklasy z drużyną siatkarek KSZO OSTROWIEC SA

Zadaniem szkoły jest przygotowanie grupy uczniów lub klasę, czy klasy (nie ma ograniczeń w liczbie uczestników), która ma opracować atrakcyjną formę kibicowania drużynie siatkarek KSZO Ostrowiec na meczu. Mogą to być kolorowe ubrania, przebrania, transparenty, kołatki, flagi, przyśpiewki zagrzewające do walki, hasła dopingujące drużynę, doping cheerleaderek itp… (regulamin Klubu KSZO Ostrowiec wyklucza używanie wuwuzeli).

Reprezentanci szkół wchodzą bezpłatnie na wybrany mecz ligowy (po zgłoszeniu swojego udziału najpóźniej na 5 dni przed meczem w Klubie KSZO OSTROWIEC e:mailowo: siatkowkakszo@gmail.com lub telefonicznie: 722 182 777. Osobą odpowiedzialną do kontaktów jest Małgorzata Sroka – Wojciechowska).

Konkurs trwa od 16 października do 22 grudnia 2017 roku, w którym to dniu na antenie Radia Ostrowiec oraz na stronie internetowej www.radioostrowiec.pl oraz www.kszosiatkowa.pl ogłosimy wyniki konkursu „DOPING NA MEDAL”.

Redakcja Radia Ostrowiec i Klub Sportowy KSZO zrobią zdjęcia i nakręcą filmy prezentujące przygotowaną przez uczniów oprawę wybranego meczu.

Zamieścimy je na stronie internetowej Klubu KSZO Ostrowiec oraz Radia Ostrowiec, udostępnimy je także szkole, by mogła zamieścić je na swoim portalu.

18 grudnia (po ostatnim meczu) – na stronie Radia Ostrowiec zamieścimy wszystkie filmy oraz zdjęcia i uruchomimy internetowe głosowanie, które wyłoni najlepsze kibicujące zespoły.

Reprezentacja szkoły, która zwycięży w internetowym głosowaniu wygra udział w meczu wyjazdowym siatkarek KSZO Ostrowiec z wizytą w MC Donald (dla starszej młodzieży do Legionowa, dla młodszych uczniów do Kielc na mecz zaprzyjaźnionej drużyny PLUS LIGI: DAFI SPOŁEM KIELCE, którą w pełni finansują Organizatorzy konkursu „DOPING NA MEDAL)

Nagrodą za II miejsce będzie ekskluzywny trening z drużyną siatkarek KSZO Ostrowiec

Wszyscy uczestnicy, biorący udział w oprawie meczów otrzymają dyplomy „DOPING NA MEDAL”, każda szkoła puchar „DOPING NA MEDAL, a opiekunowie przygotowujący grupę wyjątkowe upominki – piłki, koszulki z autografami polskiej reprezentacji siatkarek lub siatkarzy lub podwójną wejściówkę VIP na jeden z meczów reprezentacji Polski siatkówki kobiet lub mężczyzn.

Nagrodą dla wszystkich uczniów, biorących udział w kibicowaniu będą bezpłatne wejściówki na wszystkie mecze siatkarek KSZO Ostrowiec dla ich rodziców i rodzeństwa.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie. To świetna okazja do pokazania swojej aktywności, promocji szkoły i dobrej zabawy dla uczniów, a dla siatkarek KSZO Ostrowiec wyjątkowy doping, który wesprze je w drodze do zwycięstw.

TERMINARZ SPOTKAŃ LIGI SIATKÓWKI KOBIET W OSTROWCU

27 stycznia, godz. 17:00 KSZO Ostrowiec – Grot Budowlani Łódź

4 lutego, godz. 20:30 KSZO Ostrowiec – DPD Legionovia Legionowo (mecz telewizyjny)

13 lutego, godz. 18:00 KSZO Ostrowiec – Developres Rzeszów

16 lutego, KSZO Ostrowiec – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz (godzina jeszcze nie ustalona)

20 lutego, godz. 18:00 KSZO Ostrowiec – Energa MKS Kalisz

2 marca, KSZO Ostrowiec – ŁKS Commercecon Łódź (godzina jeszcze nie ustalona)

Pragniemy także poinformować, że grupy zorganizowane na wszystkie mecze wchodzą za darmo, a zespoły kibicowskie mogą także uczestniczyć we wszystkich spotkaniach.

Podziel się

Ważne wydarzenia