Oficjalne wręczenie nagród w konkursie Kolory Lata!

Oni najpiękniej utrwalili na zdjęciach kolory lata. Dziś w studiu Radia Ostrowiec w towarzystwie sponsorów wręczyliśmy nagrody i pamiątkowe dyplomy zwycięzcom naszego wakacyjnego konkursu fotograficznego „Kolory Lata”.

Urszula Kwiatkowska, laureatka I miejsca, zdjęciem „Tu na razie jest ściernisko” przedstawiającym widok na zalew Wióry, urzekła nie tylko nas, ale i sponsora, firmę MPJ Sport z Ostrowca. Przedstawiciel sponsora, Piotr Guliński w trakcie uroczystego wręczania nagrody poinformował, że za kwotę 2 tysięcy złotych pani Urszula będzie mogła wybrać w sklepie nie jeden, a dwa rowery dla dwójki swoich dzieci.
– To jest cudowna wiadomość – mówiła pani Urszula, odbierając czek. – Nie spodziewaliśmy się, że będziemy mieć taką pamiątkę z wakacji. Dzieci będą szczęśliwe.

Konkurs „Kolory Lata” na antenie Radia Ostrowiec trwał od lipca do końca sierpnia. Co tydzień, w kolejne poniedziałki, Paweł Wyrębkiewicz ogłaszał w audycji „W dobrym miejscu, w dobrym czasie” Zdjęcie Tygodnia. Podkreśla, że zdjęć było bardzo dużo. – Otrzymaliśmy prawie 600 fotografii – wyjaśnia. – Z Każdym tygodniem było nam coraz trudniej wybierać te najpiękniejsze.

Wyłonić laureatów najpiękniejszych zdjęć pomógł Krzysztof Karolczyk, fotoreporter Gazety Wyborczej. Dodajmy, że jego typy pokryły się z naszymi i z typami sponsorów. Za drugie, po najpiękniejszym zdjęciu Urszuli Kwiatkowskiej, uznaliśmy pracę Joanny Żywczyk. Jej „Słoneczniki” zrobione na plaży w Chałupach nagrodziliśmy rowerem o wartości 1200 złotych, ufundowanym przez firmę TermoHurt z Kunowa.
– Dziś odjeżdżam na tym rowerze – cieszyła się z nagrody nowa właścicielka.

Autorzy wyróżnionych zdjęć w konkursie Radia Ostrowiec będą mogli zrobić zakupy w sklepach Hi Sport. Sponsor ufundował bony na kwotę 200 złotych każdy.
Jedna z wyróżnionych bonami laureatek, Joanna Kasprzyk-Pater być może wybierze kurtkę przeciwdeszczową. Kolory lata dostrzegła w deszczu, podczas wakacji spędzanych w Słupi Nadbrzeżnej.
– Deszcz spadł wtedy nieoczekiwanie – wspominała chwilę pani Joanna. – To był taki letni, radosny deszcz. Zdjęcie wysłałam, gdy w Radiu Ostrowiec usłyszałam, że lato też deszcz. Byliście wtedy ze studiem letnim w Bałtowie.

W konkursie Radia Ostrowiec „Kolory Lata” nagrodzone zostały jeszcze „Wakacyjna Miłość” Tomasza Nasiadka, „Nostalgiczne kolory minionego lata” autorstwa Joanny Żywczyk oraz „Wsi spokojna, „Wsi wesoła” Moniki Starzyńskiej.

– To bardzo miły moment i bardzo miła chwila, gdy widzi się radość zwycięzców – mówiła wręczając nagrody Joanna Gergont-Woś, Redaktor Naczelna Radia Ostrowiec. – Konkurs „Kolory Lata” zorganizowany został bardzo szybko i bardzo spontanicznie, ale odzew słuchaczy bardzo nas ucieszył. To dowód na to, że mieszkańcy Ostrowca i powiatu ostrowieckiego nas słuchają i chcą się z nami bawić, dyskutować. To jest bardzo fajne, bo to nas jednoczy.

Sukces pierwszej edycji konkursu Radia Ostrowiec pozwala naszym słuchaczom z uzasadnioną nadzieją czekać na kolejną.


Podziel się

Ważne wydarzenia