Ostrowiec
Ostrowiec
Zmarł Włodzimierz Sajda, wieloletni radny miejski i społecznik
Nie żyje Włodzimierz Sajda, ostrowiecki radny miejski i społecznik. Był radnym czterech kadencji – nieprzerwanie od 2006 roku do teraz. Reprezentował mieszkańców okręgu obejmującego osiedla Hutnicze, Ludwików, Denków i Rosochy. Włodzimierz Sajda hutnikom znany był przede wszystkim ze swojej działalności związkowej. Pracował na starym zakładzie huty, o czym wspomina Jerzy Jabłoński, zasłużony działacz „Solidarności”, który… Read more »









