GRAMY NIEZALEŻNIE

Audycja autorstwa dwóch mocno zdeterminowanych prowadzących – Bartka Dybca i Artura Ćmikiewicza, którzy od wielu lat słuchają i obserwują scenę niezależną. W tej audycji usłyszycie klasyki z takich gatunków jak metal, hardcore, punk, rock, ale też ciekawą muzykę elektroniczną, czy nawet hip hop.

Czytaj więcej

PLAYLISTA RADIA OSTROWIEC

Każda szanująca się stacja radiowa posiada swoją listę przebojów. Taką listę mają też słuchacze Radia Ostrowiec. W każdy piątek od godziny 19 do 21 prezentujemy piętnaście piosenek, na które można głosować za pośrednictwem strony internetowej.

Czytaj więcej

POGWARKI JARKA

Szczypta złośliwości, odrobina sarkazmu, dużo dystansu i bardzo dużo ciepłego podejścia do świata. Taki obraz wyłania się z „Pogwarek Jarka”, które w każdy piątek o 9:15 prezentuje nam Jarek Zajączkowski.

Czytaj więcej

TRZY WINYLE

Audycja „Trzy winyle” to muzyczna opowieść, o przygodzie naszego pokolenia z nurtem szeroko rozumianej muzyki rockowej. Zaprezentujmy w niej nowe i stare płyty gramofonowe.

Czytaj więcej

SWAWOLNA NIEDZIELA

Wszędzie tam gdzie zdecydujesz się odpoczywać Radio Ostrowiec będzie Ci towarzyszyć.
Swawolna niedziela z Jackiem Biedą już od godz. 14.05.

Czytaj więcej

CZY TO JESZCZE PAMIĘTASZ?

Niedzielne podróże w czasie i przestrzeni do miejsc i obiektów, których co prawda już nie ma, ale nawet jako niestniejące pozostają niezapomniane przez mieszkańców Ostrowca. Do wspomnień i wspominek nakłaniać Was będzie Norbert Zięba.

Czytaj więcej

ŚWIAT NIE MA KOŃCA

Czy jest ktoś, kto nie marzy o podróżach po całym świecie?. Ktoś, kogo nie ciekawi jak żyją, jak się bawią, co lubią jeść i jakie mają zwyczaje mieszkańcy innych krajów? W każdą sobotę od godz. 12.05 do 14.00 poprowadzi Was Norbert Zięba

Czytaj więcej

NIEOSTATNIA NIEDZIELA

O godz. 9 rano w niedzielę warto słuchać radia. Miłe przedpołudnie zapewnią Wam dziennikarze Radia Ostrowiec serwując m.in. doskonałą muzykę, ciekawostki ze świata, plotki z życia gwiazd, informacje ze świata nauki. Audycja nadawana w godz. 9.00 do 12.00

Czytaj więcej

TECHNOWINKI

Program dla miłośników, fanów, i nie tylko wszelkich nowinek technologicznych.
Program dla miłośników, fanów, i nie tylko wszelkich nowinek technologicznych.

Czytaj więcej