RAPORT SAMORZĄDOWY

Zapraszamy Państwa do słuchania audycji „Raport Samorządowy” we wtorek 16 października. Gościem Radia Ostrowiec będzie Eligiusz Mich, wicestarosta ostrowiecki, wiceprzewodniczący Zarządu Regionu świętokrzyskiej Platformy Obywatelskiej. Dowiemy się m.in. jaki pomysł na darmową komunikację ma Komitet Wyborczy Porozumienie Obywatelskie, z którego Eligiusz Mich startuje do Rady Powiatu i kto tak naprawdę reprezentuje Koalicję Obywatelską w Ostrowcu.… Read more »

Czytaj więcej

INNY ZESTAW PYTAŃ

Zapraszamy Państwa do słuchania audycji „Inny zestaw pytań” w czwartek 11 października o godz. 18.10. Gośćmi Radia Ostrowiec będą Monika Borek, doktor nauk medycznych – pielęgniarka oraz Dariusz Karwiński, pułkownik rezerwy. Rozmawiać będziemy przy dobrej kawie i herbacie o sprawach ważnych i sprawach błahych. Podpytamy, czy jest coś, co łączy zawodowego żołnierza i pielęgniarkę. Dowiemy… Read more »

Czytaj więcej

GRAMY NIEZALEŻNIE

Audycja autorstwa dwóch mocno zdeterminowanych prowadzących – Bartka Dybca i Artura Ćmikiewicza, którzy od wielu lat słuchają i obserwują scenę niezależną. W tej audycji usłyszycie klasyki z takich gatunków jak metal, hardcore, punk, rock, ale też ciekawą muzykę elektroniczną, czy nawet hip hop.

Czytaj więcej

PLAYLISTA RADIA OSTROWIEC

Każda szanująca się stacja radiowa posiada swoją listę przebojów. Taką listę mają też słuchacze Radia Ostrowiec. W każdy piątek od godziny 18 do 20 prezentujemy piętnaście piosenek, na które można głosować za pośrednictwem strony internetowej.

Czytaj więcej

POGWARKI JARKA

Szczypta złośliwości, odrobina sarkazmu, dużo dystansu i bardzo dużo ciepłego podejścia do świata. Taki obraz wyłania się z „Pogwarek Jarka”, które w każdy piątek o 8.50 prezentuje nam Jarek Zajączkowski.

Czytaj więcej

POSMAKUJ ŚWIATA

Szef kuchni Bałtowski Zapiecek w Bałtowie opowiada o specyfice kuchni krajów całego świata. Dlaczego Islandczycy lubują się w mięsie zgniłego rekina, co jest przysmakiem w Indonezji, jakie wpływy odcisnęły swoje piętno na kuchni Australii i skąd w niej tak dużo smaków orientalnych?

Czytaj więcej

RADIO OSTROWIEC “NA DZIEŃ DOBRY”

Najważniejsze informacje lokalne oraz z kraju i ze świata, prognoza pogody, garść wiadomości drogowych, które pomogą ominąć korki, a przede wszystkim mnóstwo energetycznej, pozytywnej muzyki. W codziennej gotowości od godz. 6.00 do 10.00 Tomasz Horojdko.

Czytaj więcej

TEGODNIK

Codzienny kalejdoskop wydarzeń, jakie miały miejsce w naszym mieście i regionie tego dnia, bardzo dawno i nie tak dawno temu. O godz. 7.20 każdego dnia skrupulatnie poinformuje o nich Norbert Zięba.

Czytaj więcej