Impresje. Muzyka wyobraźni

Muzyka to teatr wyobraźni. Teatr wyobraźni, w którym szukamy uczuć i twórców, z którymi wspólnie przeżywamy emocje. Impresje na 95,2 FM w Radiu Ostrowiec, tuż po godz. 20 w każdy wtorek. Zapraszam. Kacper Słomka.

Czytaj więcej

GRAMY NIEZALEŻNIE

Audycja autorstwa dwóch mocno zdeterminowanych prowadzących – Bartka Dybca i Artura Ćmikiewicza, którzy od wielu lat słuchają i obserwują scenę niezależną. W tej audycji usłyszycie klasyki z takich gatunków jak metal, hardcore, punk, rock, ale też ciekawą muzykę elektroniczną, czy nawet hip hop.

Czytaj więcej

PLAYLISTA RADIA OSTROWIEC

Każda szanująca się stacja radiowa posiada swoją listę przebojów. Taką listę mają też słuchacze Radia Ostrowiec. W każdy piątek od godziny 18 do 20 prezentujemy piętnaście piosenek, na które można głosować za pośrednictwem strony internetowej.

Czytaj więcej

POGWARKI JARKA

Szczypta złośliwości, odrobina sarkazmu, dużo dystansu i bardzo dużo ciepłego podejścia do świata. Taki obraz wyłania się z „Pogwarek Jarka”, które w każdy piątek o 8.50 prezentuje nam Jarek Zajączkowski.

Czytaj więcej

POSMAKUJ ŚWIATA

Szef kuchni Bałtowski Zapiecek w Bałtowie opowiada o specyfice kuchni krajów całego świata. Dlaczego Islandczycy lubują się w mięsie zgniłego rekina, co jest przysmakiem w Indonezji, jakie wpływy odcisnęły swoje piętno na kuchni Australii i skąd w niej tak dużo smaków orientalnych?

Czytaj więcej

TRZY WINYLE

Audycja „Trzy winyle” to muzyczna opowieść, o przygodzie naszego pokolenia z nurtem szeroko rozumianej muzyki rockowej. Zaprezentujmy w niej nowe i stare płyty gramofonowe.

Czytaj więcej

HAPPY DISCO

Niezwykle energetyczny zastrzyk doskonałej zabawy, przez dwie godziny gramy do tańca i… tylko po polsku. Posłuchaj i popraw sobie humor. Jacek zaprasza w każdą niedzielę w godz. od 15.05 do 17.00.

Czytaj więcej

SWAWOLNA NIEDZIELA

Wszędzie tam gdzie zdecydujesz się odpoczywać Radio Ostrowiec będzie Ci towarzyszyć.
Swawolna niedziela z Jackiem Biedą już od godz. 14.05.

Czytaj więcej