POGWARKI JARKA

Szczypta złośliwości, odrobina sarkazmu, dużo dystansu i bardzo dużo ciepłego podejścia do świata. Taki obraz wyłania się z „Pogwarek Jarka”, które w każdy piątek o 8.50 prezentuje nam Jarek Zajączkowski.

Czytaj więcej

HOROSKOP CODZIENNY

Ryszard Zawadzki, znany tarocista i doradca rodziny z Końskich przygotowuje dla Słuchaczy „Horoskop Codzienny” dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj więcej

POSMAKUJ ŚWIATA

Szef kuchni Bałtowski Zapiecek w Bałtowie opowiada o specyfice kuchni krajów całego świata. Dlaczego Islandczycy lubują się w mięsie zgniłego rekina, co jest przysmakiem w Indonezji, jakie wpływy odcisnęły swoje piętno na kuchni Australii i skąd w niej tak dużo smaków orientalnych?

Czytaj więcej

RADIO OSTROWIEC “NA DZIEŃ DOBRY”

Najważniejsze informacje lokalne oraz z kraju i ze świata, prognoza pogody, garść wiadomości drogowych, które pomogą ominąć korki, a przede wszystkim mnóstwo energetycznej, pozytywnej muzyki. W codziennej gotowości od godz. 6.00 do 10.00 Tomasz Horojdko.

Czytaj więcej

TEGODNIK

Codzienny kalejdoskop wydarzeń, jakie miały miejsce w naszym mieście i regionie tego dnia, bardzo dawno i nie tak dawno temu. O godz. 7.20 każdego dnia skrupulatnie poinformuje o nich Norbert Zięba.

Czytaj więcej

TROCHĘ KULTURY

To, poprzedzający każdy weekend, godzinny magazyn pełen subtelnych tonów oraz wyrafinowanych smaków, aczkolwiek nie pozbawiony praktycznych informacji, porad i wskazówek. “Trochę kultury” w każdy czwartek o godz. 18.05

Czytaj więcej

IDEALNE POPOŁUDNIE

Przy dobrej muzyce będzie można pogawędzić z dziennikarzami i wziąć udział w licznych konkursach. Audycja nadawana codziennie od poniedziałku do środy w godz. 14.00 – 19.00, a w czwartki i piątki od 14.00 do 18.00

Czytaj więcej

SYNKOPA SŁOWA – wyśpiewane wierszem

Audycja, w której będziemy mogli posłuchać najpiękniejszych, ale i najciekawszych piosenek z szeroko rozumianego nurtu piosenki z tekstem.
A wszystko to w każdy poniedziałek o 19.05. Do wspólnego śpiewania zaprasza Wojtek Socha.

Czytaj więcej