Wracają zajęcia gimnastyczne dla mieszkańców gminy Bodzechów

Fot. Archiwum

Od jutra, 1 października mieszkańcy jedenastu miejscowości w gminie Bodzechów będą mogli korzystać z bezpłatnych zajęć gimnastyczno-ruchowych. Tak jak w ubiegłym roku finansuje je samorząd i odbywać się będą raz lub dwa razy w tygodniu w wyznaczonym terminie.

– Te zajęcia są bezpłatne. W tym roku wystartują już od 1 października. Prowadzone są przez instruktorki z odpowiednimi kwalifikacjami. Odbywać się będą w szkołach, świetlicach i halach sportowych – mówi Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy Bodzechów.
Szczegółowy harmonogram zajęć w każdej miejscowości zamieszczony jest też na stronie internetowej Gminy Bodzechów, a także na tablicach informacyjnych w poszczególnych miejscowościach.
Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby skorzystać z oferty wystarczy być mieszkańcem gminy Bodzechów.

/nac/

reklama

Ważne wydarzenia