Do Nowej Słupi zjadą się motocykle i fani muzyki punk rockowej

Motocykle, Góry Świętokrzyskie i punk rock – po trzech latach przerwy do Nowej Słupi powraca 'Steelowy Sabat Motocyklowy”. Już dziewiąta edycja imprezy odbędzie się 28-go oraz 29-go czerwca na terenie Świętokrzyskiego Parku Legend.

– Zaczynami wieczorem, o godzinie 18:30. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny punk rockowe, zespoły Sedes oraz The Bill. To zespoły dla ludzi, którzy wolą ostrzejszą muzykę. Zespoły te grały na jednych z największych polskich festiwali, jak 'Przystanek Woodstock’ czy 'Poland Rock Festiwal’. Byli także uczestnikami 'Jarocina’ w latach 80-tych i na początku lat 90-tych – mówi Piotr Sepioło, zastępca dyrektora Parku Legend, który wraz z klubem 'Steel Roses’ MC Kielce organizują wydarzenie.

W sobotę zlotowicze wyruszą w motocyklowy rajd przez Góry Świętokrzyskie. Na teren zlotu wrócą o godzinie 14. – Po paradzie rozpoczną się koncerty przeplatane różnymi konkursami, jak przeciąganie liny, wbijanie gwoździ czy najwolniejsza jazda. Kluby motocyklowe maja także rowery, w których skręcając kierownicą w lewo jedziemy w prawo – wylicza Piotr Sepioło.

Podczas wydarzenia Park Legend będzie funkcjonował normalnie. Wicedyrektor kompleksu zaznacza jednak, że bilet wstępu do parku nie jest równoznaczny ze wstępem wydarzenie. Cena wejściówki jednodniowej na zlot to 40 złotych, karnet dwudniowy – 60 złotych. Szczegółowy plan wydarzenia można znaleźć na jego facebookowej stronie.

/osa/

Ważne wydarzenia