Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim ma nową naczelniczkę

Paweł Dulewicz nie jest już naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim. W piątek, 24 maja przed południem na stanowisku zastąpiła go Agnieszka Nowak.

– Jest ona wieloletnim pracownikiem skarbowości z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała w urzędzie w Opatowie, a od grudnia 2007 roku jest pracownikiem Urzędu Skarbowego w Ostrowcu Świętokrzyskim – mówi Anna Jasnosz, rzeczniczka prasowa Izby Administracji Skarbowej w Kielcach.

Przerwanie 5-letniej kadencji Pawła Dulewicza – jak zaznacza rzeczniczka Jasnosz – spowodowane jest zmianami organizacyjnymi.

– To jest zmiana typowo organizacyjna , która ma na celu ułożenie współpracy dyrektora z naczelnikami urzędów skarbowych – zaznacza rzeczniczka Jasnosz.

Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Kielcach jest Paweł Cymbalak, którego w styczniu bieżącego roku powołał minister finansów Andrzej Domański.
Paweł Dulewicz funkcję naczelnika w ostrowieckiej 'skarbówce’ pełnił od listopada 2021 roku. Wcześniej był naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Starachowicach.

/mor/

Ważne wydarzenia