Zlot kamperów z całej Polski. Spotkają się w Bałtowie

fot. Archiwum Jurapark

Już po raz kolejny Bałtów odwiedzą kamperowicze z całej Polski. Miłośnicy turystyki na czterech kołach wezmą udział w 14-stym Pikniku Rodzinnym Camper Team w dniach od 24 do 26 maja.

Krzysztof Sidowski, organizator wydarzenia mówi, że caravaning to coraz częstszy i świetny sposób spędzania wolnego czasu.

– Znam wiele osób, które w ten sposób zwiedzają całą Europę czy świat lub na zimę wyjeżdżają do jakichś ciekawych miejsc na przykład do Hiszpanii czy Portugalii i w ten sposób spędzają całą zimę. Także można powiedzieć, że jest to trochę inny styl życia.

Podczas kilkudniowego pobytu w Bałtowie, uczestnicy wezmą udział m.in w spływie kajakowym, wybiorą się do Krzemionek czy Muzeum Porcelany w Ćmielowie. Kampery zaparkowane na polu kempingowym tuż obok Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego będą mogli zobaczyć wszyscy chętni.

– Jeżeli ktoś nie jest kamperem czy przyczepą, zapraszamy do naszego miasteczka będzie można zobaczyć jak wyglądają kampery, przyczepy i życie w domkach na kółkach bo kamper czy przyczepa jest naszym drugim domem – zachęca Krzysztof Sidowski.

Wydarzenie potrwa do niedzieli, 26 maja.

/kawa/

Ważne wydarzenia