Za nieco ponad miesiąc gwiazdy hip-hopu i muzyki klubowej wystąpią w Bałtowie

Za nieco ponad miesiąc w Bałtowie odbędzie się największa w regionie hip-hopowo – klubowa impreza z okazji rozpoczęcia wakacji, ORW Festiwal 2024. Na scenie położonej na terenie stoku narciarskiego w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym zagra 16 artystów i zespołów, a wszystko w zjawiskowej i nowoczesnej oprawie.

– Będzie to duża, multimedialna scena, z wieloma ekranami ledowymi, z dużą ilością świateł, z wyrzutniami okna – mówi Jakub Borowski, główny organizator i wydarzenia.

Scena podczas pierwszej nocy należeć będzie do raperów. Wystąpią między innymi: Pro8l3m, Kęke, Polska Wersja, Słoń – legendy polskiej sceny hip-hopowej.
Z kolei druga noc imprezy będzie przepełniona muzyką techno, elektroniczną i dance house. Na scenie pojawią się polscy i zagraniczni artyści.

– Naszą główną gwiazdą wieczoru będzie Bass Javkers, zagraniczny artysta, który występował na największych festiwalach muzyki klubowej na świecie. Oprócz tego pojawi się ikona polskiej muzyki klubowej DJ Matys, przedstawiciel trance’u czyli Matt Bukovski. Na naszej scenie zagości przedstawicielka płci pięknej  Maddson. Wystąpi duet DJ Kuba & Neitan, których kawałki znane są na całym świecie i grane przez takich artystów jak DJ Tiesto – wymienia Jakub Borowski.

Oprócz atrakcji muzycznych w pobliżu sceny organizatorzy stworzą festiwalową wioskę ze strefą gastronomiczną.
Impreza z okazji rozpoczęcia wakacji w Bałtowie organizowana jest od 2013 roku. Bilety na tegoroczną edycję można kupić na stronie ORW.pl. A więcej informacji na temat wydarzenia i ciekawostek Jakub Borowski zdradzi w rozmowie na antenie Radia Ostrowiec w najbliższy wtorek, 21 maja po godzinie 12.

/mor/

Ważne wydarzenia