Rodzinne warsztaty w BWA dla starszych i młodszych

Fot. Facebook BWA Ostrowiec

Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu po raz kolejny otwiera się na najmłodszych i ich opiekunów.

Rodzinne warsztaty, które odbędą się w niedzielę (10 marca), w Biurze Wystaw, pozwolą dzieciom i rodzicom rozwijać manualne umiejętności.

– Obecnie w BWA gościmy absolutnie genialną wystawę prac malarskich oraz rzeźbiarskich profesora Jana Berdyszaka – opowiada Justyna Łada, dyrektorka BWA.

Warsztaty rodzinne to cykl wydarzeń, na które galeria zaprasza młodzież wraz z opiekunami. Najbliższe wydarzenie związane jest z ostatnią wystawą dostępną w galerii. Uczestnicy będą projektować oraz urządzać tekturowe domki. Wszystkie materiały zapewniane są przez organizatorów.
– Najważniejszy jest dobry humor, otwarte głowy i chęć bycia ze swoimi rodzicami, a także motywacja do tworzenia – przypomina dyrektorka Łada.

Niedzielne warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00. Udział kosztuje 20 złotych od dziecka, po uprzedniej rezerwacji pod numerem telefonu lub w wiadomości Messenger. Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza na kolejne wydarzenia. Więcej informacji dostępnych jest na portalach społecznościowych galerii.

/osa/

Ważne wydarzenia