Organizatorzy ORW Festiwal 2024 odkrywają kolejne karty. W Bałtowie wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy

fot. Radio Ostrowiec

Trwają przygotowania do ORW Festiwal 2024 w Bałtowie czyli corocznej imprezy, organizowanej z okazji rozpoczęcia wakacji. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 czerwca. Organizatorzy ogłosili już pierwszych wykonawców, którzy wystąpią podczas tej dwudniowej imprezy.

– Na naszej scenie wystąpi m.in. PRO8L3M, który był jednym z artystów, którego festiwalowicze chcieli zobaczyć w Bałtowie najbardziej. I to właśnie wydarzy się w tym roku. Od czasu debiutu w 2013 roku grupa konsekwentnie utrzymuje się w czołówce polskiej sceny. W piątek wystąpi także Polska Wersja. W ubiegłym roku zrobili prawdziwe show, o którym ciężko zapomnieć. Zespół spędził na scenie dobrych kilka lat. Jano i Hinol współpracowali z wieloma znanymi artystami. Ich kawałki są dobrze znane publiczności. Na naszej scenie wystąpi także Intruz, który pojawi się z Obserwatorem Świata Faktów – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. – Drugi dzień wydarzenia zaspokoi miłośników muzyki klubowej – dodaje. – Wystąpi DJ, którego śmiało można już nazwać naszym rezydentem czyli Dj Matys, który jest z nami od początku imprezy. W tym roku pojawią się także zagraniczne gwiazdy, a będą to między innymi Bass Jackers czyli duet, który eksplodował na scenie w 2011 roku. O miłośników trance i nie tylko zadba polski DJ Matt Bukovski – wymienia Żaneta Choinka.

Aktualnie organizatorzy prowadzą sprzedaż 2 puli biletów na wakacyjny festiwal. Można je kupić na stronie internetowej ORW.pl Przypomnę, że impreza z okazji Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji organizowana jest w Bałtowie od 2013 roku.

/mor/

Ważne wydarzenia