„Kolęda Łączy Pokolenia” – wielopokoleniowy koncert kolęd w Etiudzie

fot. Pixabay

Radosne pastorałki oraz tradycyjne polskie kolędy w nowoczesnej formie będzie można usłyszeć oraz zaśpiewać podczas koncertu 'Kolęda łączy pokolenia’, który odbędzie się 12-ego grudnia w kinie Etiuda. Wydarzenie organizowane jest przez Publiczną Szkołę Podstawową numer 7 oraz Centrum Rozwoju Lokalnego.

– Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego na niepowtarzalny koncert profilaktyczny. Myślę, że takie wspólne kolędowanie zbuduje takie więzi, bliskość. Koncert wprowadzi nas w atmosferę radości, spokoju, miłości przed świętami Bożego Narodzenia – mówi dyrektorka 'siódemki’, Monika Wiączek.

Na scenie pojawią się uczniowie w towarzystwie rodziców i nauczycieli. Organizatorka, Monika Wiączek zaznacza, że wspólne śpiewanie kolęd to wielopokoleniowa tradycja, dlatego tego dnia w Etiudzie znajdą się mieszkańcy w różnym wieku.

– Na koncert zaprosiliśmy Uniwersytet Trzeciego Wieku, będą z nami też śpiewać pracownicy Centrum Rozwoju Lokalnego, a także Studio Wokalne Pandora – mówi dyrektorka Monika Wiącek.

/mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia