BWA zaprasza na rodzinne warsztaty

Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza dzieci z opiekunami na niedzielne 'Rodzinne warsztaty z BWA’. Zajęcia będą okazją do wspólnego stworzenia prac, do powstania których inspiracją ma być wystawa 'Perspektywa mieszka w ciele’’.

– Na warsztaty rodzinne zapraszamy naszych małych mieszkańców wraz z opiekunami, rodzicami, dziadkami, aby zapoznali się z wystawą Jakuba Ciężkiego i Lidii Kot. Po obejrzeniu wystawy ich zadaniem będzie wykonanie dwóch prac, inspirowanych tą wystawą. Będzie kreatywnie i ciekawie, dlatego zapraszamy do zapisywania się pod numerem telefonu 41 263 20 48, a koszt dla dziecka z opiekunem to 15 złotych – mówi dyrektorka Justyna Łada.

Warsztaty rodzinne to również jedna z ostatnich okazji do obejrzenia wystawy pt. ,,Perspektywa mieszka w ciele’’, którą w BWA można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie.

– Wystawa, której kuratorką jest profesor Marta Smolińska to wystawa, która ma na celu zaprezentowanie zjawiska abstrakcji, ale także rozważanie na temat tego czy zmysł wzroku jest najważniejszy w poznawaniu świata – mówi Justyna Łada.

,,Perspektywa mieszka w ciele’’ to prezentacja monumentalnych obrazów abstrakcyjnych malarza Jakuba Ciężkiego oraz instalacja artystyczna Lidii Kot.

/mor/

Podziel się

Ważne wydarzenia