Bałtowski Kompleks Turystyczny ozdobiła rekordowa liczba dyń. Rozpoczyna się Święto Dyni

fot. Bałtowski Kompleks Turystyczny

Złota, polska jesień nie spieszy się w tym roku. Liście na drzewach jeszcze się nie złocą i nie czerwienią. Różne odcienie pomarańczowych barw zdominowały tylko Bałtowski Kompleks Turystyczny, który przygotowuje się do dyniowego sezonu.

– W poprzednim roku obiekt zdobiło 2 tysiące dyń, a to, co w tym roku wydarzyło się w Bałtowie, to po prostu magia. Bijemy rekord. Na terenie naszego obiektu znajduje się 60 ton dyni i jest ich 6 tysięcy – opowiada Żaneta Choinka z działu marketingu JuraParku i zachęca do obserwowania ich mediów społecznościowych, gdzie publikują zdjęcia i przede wszystkim do odwiedzania Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Dekoracje w Bałtowie od lat są zapowiedzią Święta Dyni. W tym roku rozpocznie się ono 30 września, czyli w najbliższą sobotę. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji, zwłaszcza dla najmłodszych, dla których przygotowaliśmy zajęcia kreatywne związane na przykład z dekoracją dyń. Będzie można także wykonać halloweenową maskę, a halloweenowe atrakcje będą czekać na odwiedzających już od 13 października w każdą sobotę – dodaje Żaneta Choinka.

W Bałtowie wciąż czynne są wszystkie atrakcje, a na tygodniu obowiązują tańsze bilety kompleksowe. O wydarzeniach i pełnej ofercie weekendowej przeczytacie na stronie internetowej obiektu.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia