Szczypiorniści KSZO Ostrowiec rozegrają pierwszy mecz w sezonie 1 ligi

fot. facebook KSZO Handball

Dziś o godzinie 18 szczypiorniści KSZO Ostrowiec rozpoczną sezon 2023/2024 w 1 lidze. Przed pomarańczowo-czarnymi duże wyzwanie, bo ich pierwszym przeciwnikiem będzie SMS Kielce.

– SMS Kielce słynie z tego, że posiada w swoich szeregach wyselekcjonowanych, młodych zawodników z całej Polski, objętych szkoleniem centralnym przez najlepszych trenerów, więc to naprawdę dobry „narybek”. Czeka nas na pewno duże wyzwanie, bo większość tych zawodników to młodzieżowi reprezentanci Polski – mówi Karol Szewczyk, wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej i dodaje, że trener będzie miał do dyspozycji szesnastu zdrowych szczypiornistów. Celem hutników na ten sezon jest pierwsza trójka w 1-ligowej tabeli.

– Wydaje nam się, że stać nas na tę czołówkę, żebyśmy już tam na stałe byli. Zajęliśmy 3 miejsce w poprzednim sezonie, więc dobrze by było je poprawić – najlepiej byłoby zająć pierwsze miejsce – mówi wiceprezes Szewczyk.

Bilety na najbliższy mecz oraz karnety na cały sezon można nabyć na portierni Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO przy ulicy Świętokrzyskiej 11, codziennie w godzinach 7-21. Dzieci ze szkół podstawowych wchodzą za darmo.

 

/mor/

 

 

Podziel się

Ważne wydarzenia