TBM Sp. z o.o. z Kunowa wspiera aktywność fizyczną pracowników

Firma TBM sp. z o.o. z Kunowa – producent najpopularniejszych w Polsce chrupek kukurydzianych TYGRYSKI zachęca swoich pracowników do aktywności fizycznej. Od 9 sierpnia do 30 września pracownicy mogą rejestrować każdą swoją aktywność w specjalnej aplikacji (od treningu na siłowni, wspinaczki górskiej, jazdy na rowerze po spacer z psem). Najaktywniejsi z pracowników otrzymają od firmy nagrody.

Ponadto regularnie pracownicy spotykają się na wspólnych treningach, podczas których

w zależności od ich upodobań będą jeździć np. na rowerach czy spacerować.

– Cieszę się z inicjatywy moich współpracowników, która wyszła bezpośrednio od nich. Do tej pory angażowaliśmy się w inicjatywy lokalne, ale przede wszystkim jako marka TYGRYSKI. Obecne działania mają na celu, zaangażowanie naszych pracowników w aktywne spędzanie czasu i integrację poza środowiskiem pracy. Zależy nam na zbudowaniu pozytywnego wizerunku firmy i mam nadzieję, że poprzez uczestnictwo pracowników i członków ich rodzin w takich wydarzeniach, sprawimy, iż praca w TBM będzie bardziej atrakcyjna- komentuje wydarzenie Tomasz Miśkiewicz, prezes TBM Sp. z o.o.

Firma TBM sp. z o.o. zatrudnia dziś blisko 200 pracowników. Jest największym polskim producentem produktów ekstrudowanych. Najbardziej rozpoznawalną z marek własnych firmy TBM są chrupki TYGRYSKI, które od kilku lat są numerem 1 pośród chrupek kukurydzianych w Polsce. Ponadto takie marki jak ŁAPSY czy Crunlight, które spotkać można w większości sieci handlowych w Polsce to także produkcja firmy TBM. Przekąski z Kunowa cenione są również za granicą. Firma obecna jest w markach własnych w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Chorwacji, na Litwie i innych.

– Większość naszych pracowników to ludzie stąd. Zależy nam tym, by być firmą odpowiedzialną społecznie dlatego też wychodzimy z taką inicjatywą jako przykład dobrych praktyk. Dziś działanie HR to nie tylko zatrudnianie, ale też dbałość o dobrą atmosferę, budowanie zaangażowania, ale przede wszystkim tworzenie miejsca pracy, gdzie pracownicy czują się dobrze i chcą być jego częścią – podkreśla Agnieszka Ruszkiewicz, kierownik ds. zasobów ludzkich.

– Pracuję w firmie TBM już prawie 20 lat. Cieszę się, że firma podejmuje inicjatywy, które skierowane są właśnie do nas – do pracowników. Czasy się zmieniły i pracownicy, którzy do nas przychodzą zwracają uwagę na takie rzeczy. Sam oczywiście zabiorę rodzinę na wspólny trening rowerowy! Będzie to też fajna okazja żeby spotkać się ze znajomymi z pracy poza nią i miło spędzić czas.- mówi Kamil Kot, lider działu produkcji.

Ponadto firma TBM Sp. z o.o. zaprasza do współpracy prosportowe organizacje z terenu Powiatu Ostrowieckiego, które organizują lokalne wydarzenia, aktywizując i dbając w ten sposób o zdrowszy tryb życia mieszkańców.

Partnerem powyższej akcji jest Bałtowski Kompleks Turystyczny, który ufundował nagrody dla najbardziej aktywnych z pracowników firmy TBM.

Podziel się

Ważne wydarzenia