Śledczy badają przyczyny tragicznego wypadku w miejscowości Brzozowa. Zginęło w nim dwóch młodych mężczyzn

fot. KPP w Opatowie

Pod nadzorem prokuratora policja prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku samochodowego w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów. Zginęło w nim dwóch młodych mężczyzn, 20- i 18-latek.

W niedzielę, 18 czerwca około 5 rano służby zostały powiadomione o samochodzie marki opel, który z impetem 'wbił’ się czołowo w drzewo w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów. Przód samochodu był całkowicie zmiażdżony. Żeby wydobyć kierowcę i pasażera, konieczne było rozcięcie karoserii przez strażaków.

-Policjanci ustalili, że kierujący 20-latek z gminy Tarłów stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało do rowu, a następnie uderzyło w drzewo. W aucie oprócz kierowcy był 18-latek, mieszkaniec gminy Ożarów. Obaj mężczyźni ponieśli śmierć na miejscu. Pod nadzorem prokuratora przeprowadzone zostały oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia, na miejscu pracował również biegły do spraw wypadków drogowych. Ciała mężczyzn zostaną poddane sekcji zwłok, która wykaże czy kierujący był trzeźwy. Wrak osobowego opla został zabezpieczony do dalszych badań. Wszystkie zebrane ślady będą poddane analizie biegłego – informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

To kolejny tragiczny wypadek drogowy w regionie, w którym zginęli młodzi ludzie.

/mag/

Ważne wydarzenia