Bezpłatne wejściówki na ORW – niespodzianką dla fanów muzyki klubowej

fot. facebook Festiwalu

Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji, czyli największy festiwal muzyki klubowej w Bałtowski Kompleksie Turystycznym coraz bliżej, bo już za niespełna miesiąc.

Organizatorzy przygotowali dla fanów tego festiwalu niespodziankę – bezpłatne wejściówki. Będzie można je wygrać w konkursach na ich mediach społecznościowych.

Festiwal ORW rozpocznie się 30 czerwca i potrwa dwa dni.

– Pierwszego dnia na naszej scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki hip-hopowej. Będą to miedzy innymi O.S.T.R, Polska Wersja, Avi czy Smolasty. Drugiego dnia wracamy do korzeni i bawimy się w klimatach muzyki klubowej. Gwiazdą wieczoru będzie DJ Tujamo, wystąpią również C-Bool i DJ Matys – mówiła Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników koncertu bogatą ofertę gastronomiczną oraz Strefę Relaksu na terenie miasteczka festiwalowego. Z kolei, w Browarze Bałtów znajdzie się Strefa VIP dla festiwalowiczów, którzy wykupili wejściówki premium. Dalej jest szansa na zakup takich biletów a ich posiadacze będą mogli między innymi skorzystać z osobnego wejścia czy korzystać ze strefy gastronomicznej bez kolejek.

Więcej szczegółów i bilety dostępne na stronie www.orw.pl

/mjk/

Ważne wydarzenia