Pełen wrażeń Dzień Dziecka w Juraparku w Bałtowie

fot. Bałtowski Komplekst Turystyczny

W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym każdego dnia na odwiedzających czeka moc atrakcji, ale na najbliższe dni ekipa kompleksu przygotowała się wyjątkowo starannie.

– Ten weekend będzie niezwykły ponieważ świętujemy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu.

Już przy wejściu do Juraparku na najmłodszych czekać będą animatorzy, który zabiorą je w świat zabawy.

– Będzie można tam wykonać brokatowe tatuaże i kolorowe warkoczyki, a szczudlarze nauczą zainteresowanych tej niezwykłej umiejętności. Na dziedzińcu Juraparku odważni będą mogli stanąć oko w oko z żywym dinozaurem – zachęca Żaneta Choinka.

W głębi Juraparku na turystów czekać będzie Gondwana, kraina, w której można odnaleźć kości dinozaurów i pod okiem paleontologa wziąć udział w warsztatach z preparowania skamieniałości.
Na Sabatówce czekać będą bałtowskie czarownice, które przygotowały warsztaty z tworzenia magicznych eliksirów, a Hogata zdradzi  ciekawski z ziołolecznictwa.

Na dziedzińcu Wioski Czarownic odbędą się pokazy tworzenia baniek ogniowych i dymnych. Warsztaty tworzenia magicznych eliksirów odbywać się będą o godzinie 13 i 16, natomiast pokazy baniek ogniowych i dymnych odbędą się o godzinie 12, 14, 15 i 17 – mówi Żaneta Choinka.

Miłośnicy zwierząt będą mogli wybrać się na safari po Zwierzyńcu Górnym i Zwierzyńcu Dolnym.
Dodatkowymi atrakcjami w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym będą Rodzinny Piknik Camper Team, czyli zjazd kamperów, Mistrzostwa Polski w kickboxingu oraz piłkarskie rozgrywki w ramach wydarzenia JuraPark Cup 2023.

/joge/

 

Podziel się

Ważne wydarzenia