Sprawdzamy, z jakich platform streamingowych warto korzystać

Trudno wyobrazić sobie teraz świat bez możliwości korzystania z platform streamingowych. Coś, co kilka lat temu przyciągało zdecydowanie mniejszą grupę odbiorców, obecnie dominuje wśród wszystkich przekaźników filmowych czy serialowych. Wiele osób decyduje się nawet na zrezygnowanie z usług telewizyjnych na rzecz ulubionych platform. Na jaki serwis warto się zdecydować? Z jakiego pakietu jeszcze możemy skorzystać? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Porównanie oferty platform streamingowych

Zanim zdecydujemy się na dany pakiet, musimy rozważyć własne potrzeby jako głównego odbiorcy. Czy zazwyczaj sięgamy po amerykańskie produkcje, czy wolimy odkrywać mniej znane pozycje z różnych krajów? Lubimy nowości, a może chętniej wracamy do ulubionych seriali, które swoje premiery przeżyły dawno temu? Jak bardzo zależy nam na szybkim dostępie do najnowszych filmów, które dopiero pojawiły się w kinach? Kierujemy się popularnością, a może sami wolimy buszować wśród mniejszych produkcji? Biorąc pod uwagę odpowiedzi na takie pytanie, podejmiemy lepszą decyzję przy dobieraniu platformy streamingowej do naszych oczekiwań. Poza tym kluczowy jest szeroki wybór seriali i filmów, jeśli zamierzamy korzystać z usług codziennie, a także dostępna kolekcja dokumentów, gdy preferujemy poznawać świat z ich pomocą.

Ile kosztuje Disney + a ile SkyShowtime?

Kolejnym wyznacznikiem platform streamingowych, który może mieć wpływ na naszą decyzję jest cena. Możemy spotkać się z różnymi kwotami zależnymi np. od wybranego pakietu czy momentu, w którym dołączyliśmy do stałych odbiorców. Warto więc dowiedzieć się więcej na ten temat, ponieważ co miesiąc będziemy zobowiązani opłacać dane usługi, a zatem od tego zależy nasza satysfakcja. Sytuacja wygląda nieco inaczej, jeśli zdecydujemy się od razu na opłacenie abonamentu na rok – wtedy możemy liczyć na niższą kwotę. Sprawdzając, ile kosztuje Disney +, czyli jeden z największych serwisów, dowiedzmy się, ile kosztuje Netflix, który także należy do najpopularniejszej grupy. Nie zapominajmy też o HBO Max czy Amazon Prime Video, które zapewniają równie ciekawe propozycje. Jeśli chodzi o nowsze platformy, warto zapoznać się z ofertą SkyShowtime, co zrobimy z pomocą strony https://nano.komputronik.pl/n/skyshowtime-w-polsce-cena-oferta/. Porównując ceny wymienionych serwisów, może się okazać, że są one do siebie bardzo zbliżone. Wówczas decyzję oprzemy na dodatkowych aspektach, które wyróżniają poszczególne platformy streamingowe.

Co jeszcze może mieć wpływ na naszą decyzję?

Różne serwisy starają się przyciągnąć odbiorców wieloma udogodnieniami. Przykładowo dla wielu osób kluczowa jest jakość obrazu i dźwięku podczas korzystania z platformy streamingowej, dlatego warto sprawdzić, który z oczekiwanych przez nas formatów zapewnia wybrany pakiet. Informacje na ten temat znajdziemy na stronie Nano.Komputronik.pl. Ponadto, na naszą decyzję prawdopodobnie wpłynie możliwość współdzielenia konta i związane z tym dodatkowe opłaty. Z tego powodu sprawdzając, ile kosztuje Disney +, dowiemy się również, że śmiało możemy stworzyć aż 7 osobnych profili. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się z dostępem do biblioteki serwisu z najbliższymi, nawet jeśli nie oglądamy wybranego filmu czy serialu wspólnie. Poza tym niektóre usługi telewizyjne zapewniają dostęp do platformy streamingowej nawet za darmo lub jako rozszerzenie standardowego pakietu, dlatego warto zwrócić na to uwagę.

Nano.Komputronik.pl – czego jeszcze możemy się dowiedzieć?

Dla wszystkich miłośników filmowych i serialowych wrażeń ważne będzie śledzenie na bieżąco nowinek z tego świata. O najciekawszych premierach, recenzjach i zmianach zachodzących na platformach streamingowych dowiemy się na Nano.Komputronik.pl, gdzie codziennie czeka na nas dawka najlepszych informacji. W ten sposób sprawdzimy m.in. listę przebojów kinowych w danym miesiącu, które warto zobaczyć, a także wszelkie rankingi i poradniki dotyczące technologii. Dowiedz się więcej ciekawych informacji na stronie Nano.Komputronik.pl, a nie ominie Cię żaden zwiastun ani data premiery wyczekiwanego filmy czy serialu.

Ważne wydarzenia