„Dom, Ogród i Ty” w Targach Kielce

Targi Kielce zapraszają wszystkich zainteresowanych tematyką domu i ogrodu na 'Targi Dom,Ogród i Ty’, które odbędą się 15 i 16 kwietnia.

Na targach zaprezentują się wystawcy rodzimych i egzotycznych roślin, produktów ekologicznych, mebli ogrodowych ale nie tylko. Osoby zainteresowane kupnem lub remontem mieszkania znajdą niezwykle ciekawą ofertę wyposażenia wnętrz oraz mnóstwo nowinek z zakresu budownictwa.
Organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek. Dzieci zadowolone będą z pewnością ze strefy zabaw, a duże dzieci – sympatycy motoryzacji – podziwiać będą mogli auta kilku popularnych na rynku marek i modeli, które dostępne będą w strefie motoryzacji. Nie zabraknie spotkań ze znanymi osobami.

– W niedzielę gościem specjalnym będzie Dominik Strzelec – prowadzący popularne programy telewizyjne takie jak:”Usterka” czy „Polowanie na ogród”. Mozna będzie z nim porozmawiać, i zasięgnąć informacji o aktualnych trendach w ogrodnictwie – mówi Łukasz Kopczyński, specjalista public relations w Targach Kielce.

Ponadto dla odwiedzających targi dostępnych będzie wiele ciekawych i innowacyjnych produktów takich jak: piece do pizzy, inteligentne roboty koszące, mobilne sauny czy domowe strefy relaksu.
Targi odbędą się już po raz trzydziesty. Wstęp od godziny 9 do 17.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia