Medale ostrowieckich taekwondoków

Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego zorganizowało w miniony weekend Puchar Polski w kategorii kadet i junior.

Była to duża ogólnopolska impreza,w której wystartowało ponad 500 zawodników Do Ostrowca przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski w wieku od 12 do 17 lat – podkreśla Wieletta Walerowicz z OSTO. Barwy Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego reprezentowało pięcioro kadetów, jeden junior i pięcioro młodzików.

Na wyróżnienie zasługuje Marina Dudek, która zdobyła srebrny medal i ma już przepustkę do występu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.Dobrze zaprezentowała się Oliwia Chojnacka zajmując piąte miejsce. Patryk Gorycki wywalczył brąz, a Amelia Soboń zdobyła złoto.