Śledczy ustalają przyczyny śmierci 30-latka z gminy Tarłów. Jego ciało znaleziono na drodze w Brzozowej

Zwłoki mężczyzny w miejscowości Brzozowa, w gminie Tarłów znaleźli przy drodze patrolujący miejscowość policjanci w nocy z 25. na 26. grudnia. Śledczy ustalają przyczynę tragicznego zdarzenia.

– Mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia – mówi Katarzyna Czesna – Wójcik, oficer prasowy opatowskiej policji. – Podjęte przez policjantów czynności ratownicze nie przywróciły funkcji życiowych mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci ustalili, że był to 30-latek z gminy Tarłów. Na miejscu przeprowadzone zostały czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań, które powinny dać odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci – informuje.
Rzeczniczka policji potwierdza, że ciało zostało znalezione na prostym odcinku drogi, a mężczyzna miał uraz głowy, co może świadczyć o potrąceniu. – Potwierdzam, że mężczyzna posiadał uraz głowy, natomiast o mechanizm i przyczynę śmierci będziemy pytać lekarzy – biegłych po przeprowadzeniu sekcji. Na chwilę obecną nie wykluczamy żadnej wersji przebiegu zdarzenia, w którym nastąpiła śmierć mężczyzny – przyznaje Katarzyna Czesna – Wójcik. Termin sekcji zwłok mężczyzny nie został jeszcze ustalony.

/mag/

Podziel się

reklama

Ważne wydarzenia