Walka do ostatniej minuty o kolację na licytacji „Gwiazdki Moc”. Nasi Słuchacze nie zawodzą

Zażartą walką do ostatniej minuty zakończyła się ostatnia dzisiejsza licytacja „Gwiazdki Moc” na antenie Radia Ostrowiec – kolacji w Bałtowskim Zapiecku, którą osobiście przygotuje mistrz kuchni Mariusz Jamroszczyk.

Licytację rozpoczął pan Jacek – oferując magiczną kwotę 195 złotych i 20 groszy, co miało nawiązywać do częstotliwości, na której nadajemy. Włączyli się w nią panowie Grzegorz i Stanisława, w ostatniej godzinie panie Małgorzata i Beata, która zaoferowała 400 złotych.

Po godzinie 16 pan Stanisław oferując 450 złotych, a pani Beata przebiła ofertę na 500 złotych. Zaraz po niej dodzwonił się pan Jacek z kolejną ciekawą kwotą 529, 50 złotych. Jednak tuż przed ostatecznym uderzeniem młotka przebił go pan Stanisław oferując 600 złotych i to on wygrał licytację. Jak zdradził, kolację zje z żona z okazji 35. rocznicy ślubu.

1000 złotych osiągnęły figurki Anioła Dobroci i św. Floriana podarowane przez wójta gminy Waśniów Krzysztofa Gajewskiego Telefonów nie brakowało, ale ostatecznie trafią do darczyńcy – wójta Waśniowa.

Licytację samorządową wspierał dziś zespół Sami Swoi, w skład którego wchodzą mieszkańcy gminy Waśniów, a także przedszkolaki z „Szesnastki”.

Rano już przedostatni zestaw naszych filiżanek z logiem „Gwiazdki Moc” z limitowanej serii znalazł swojego właściciela. W ostatnich sekundach w licytację włączyła się pani Jolanta, która stała się właścicielką zestawu za 130 złotych.

W naszym radiowym studiu o tym, że warto pomagać opowiadały nasze słuchaczki. Pani Zosia, która dzień wcześniej wylicytowała nasze filiżanki za 450 złotych i pani Daniela, która jest z nami już od sześciu lat. Gośćmi byli również Anna Sokołowska i Justyna Kądziela z Miejskiej Biblioteki Publicznej, Robert Rogala i Remigiusz Woźniak ze stowarzyszenia „Szansa” oraz członkowie koła wędkarskiego PZW nr 34 Ostrowiec- Miasto.

Jutro ostatni dzień licytacji na antenie Radia Ostrowiec, ale nie koniec tegorocznej odsłony akcji „Gwiazdki Moc”.

Zachęcamy do włączania się w licytacje i wszystkie gwiazdkowe działania, bo dzięki temu uda nam się pomóc w przygotowaniu Centrum Społecznościowego „Wymiennikownia”, który będzie miejscem integracji, spotkań, zajęć dla wszystkich pokoleń i także osób z niepełnosprawnościami.

Podziel się

Ważne wydarzenia