Czujniki, które mogą uratować życie na licytacji „Gwiazdki Moc”

Fot. Anna Śledzińska

400 złotych za profesjonalny zestaw czujników czadu i gazu i 400 złotych za całoroczny karnet do Extreme Fitness plus jedne zajęcia z trenerem personalnym – tak wygląda aktualna sytuacja akcji „Gwiazdki Moc”.

Czujniki na licytację przekazał wójt Bodzechowa Jerzy Murzyn, który w radiowym studiu mówił dlaczego wybrali taki przedmiot.

– Przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji strażaków „Czujnik w każdym domu. Z zestawień statystycznych wynika, że czad jest na trzecim miejscu jeśli chodzi o zatrucia ludzi. Co roku kilkadziesiąt osób odchodzi z tego świata po zatruciu czadem.
Gośćmi radia byli także strażacy ochotnicy z OSP w Jędrzejowicach i Koło Gospodyń Wiejskich z Jędrzejowic, które dla naszych Słuchaczy przygotowało kolędy.


A rano odwiedziły nas dzieci ze szkoły podstawowej specjalnej Promyk. Dziś Mikołajki, więc opowiadały o prezentach jakie dostały i o tym, że oczywiście odwiedził ich ten najbardziej wyczekiwany gość.

„Promyki” same także wspierają akcję. Na kiermasz, który odbędzie się w sobotę 10 grudnia w Ostrowieckim Browarze Kultury przygotowali puszki na datki.
Przypomnę, że licytacja samorządowa dziś do 16, a licytacja główna do godz. 17.

Podziel się

Ważne wydarzenia