W Ostrowcu ruszyła Artystyczna Akademia BWA. Jeszcze można się zapisać

Fot. BWA Ostrowiec

Artystyczna Akademia BWA to nowa propozycja ostrowieckiej galerii, która swoją działalność otwiera na nowe grupy mieszkańców- zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

ABC Projektowania Wnętrz to cotygodniowe zajęcia mające na celu wprowadzenie uczestników w świat projektowania wnętrz.

Zajęcia proponujemy osobom, które po prostu interesują się tematyką związaną z architekturą I aranżacją wnętrz, albo zamierzają zdawać na takie właśnie studia – mówi dyrektor BWA Justyna Łada. – Zajęcia odbywają się o godzinie 17, we wtorki dla dorosłych, a w czwartki dla młodzieży ze szkół średnich.

Druga propozycja skierowana jest do dzieci.

Środa i czwartek od godziny 15 to zajęcia dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ofertę zajęć kreatywnych. Będziemy rysować, malować, realizować różne działania w ramach warsztatów kreatywnych, poznawać różne techniki zdobienia – dodaje Justyna Łada. – Będziemy też poznawać aktualne wystawy i pracować wokół nich.

Spotkania odbywają się w formie warsztatowej. Ich atmosfera służyć ma zdobywaniu nowych doświadczeń oraz przyjaźni, a poznane techniki sprzyjać poszukiwaniu i rozwijaniu nowych pasji.

Koszt udziały w zajęciach to 50 złotych za cały miesiąc. Więcej informacji o zapisach i terminach spotkań znaleźć można na stronie internetowej Biura Wystaw Artystycznych.

/sla/

Ważne wydarzenia