W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym jesień ma kolor i smak dyni

Październik w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym jest pełen jesiennych kolorów. W weekendy trwa tam, jak we wrześniu, Święto Dyni. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji.

– Na dzieci czekają kreatywne warsztaty, czyli tworzenie dyniowych obrazków czy też dekorowanie dyni. Chętni mogą też wziąć udział w warsztatach kulinarnych, które odbywają się w kawiarni Sabat Cafe. Będziemy wykonywać tam puszyste placuszki dyniowe – opowiada Żaneta Choinka z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i podkreśla, że nie to nie wszystko, co przygotowali dla gości. – Przy JuraParku animatorzy wciągną wszystkich w wir zabaw, a chętnym namalują brokatowy tatuaż. Na Sabatówce odbywają się też pokazy magicznych baniek, w tym pokazy zamykania w bańce mydlanej. A to wszystko w towarzystwie bałtowskich czarownic – dodaje.
Dla nieco starszych, przypomina Żaneta Choinka, nadal, w każdą sobotę w restauracji Browar Bałtów organizowane są wieczory z Devil’s Funk z muzyczną oprawą przygotowaną przez warszawskich DJ-ów z Kolektywu Soul Service.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia