Opatowska policja szuka świadków śmiertelnego wypadku

fot. KPP w Opatowie

Policja w Opatowie poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło na ulicy 1 Maja w Opatowie w nocy z 9 na 10 września. Tuż po północy o leżącym na jezdni przy chodniku mężczyźnie powiadomił ich kierowca samochodu ciężarowego.

Mężczyzna, 29-latek z powiatu opatowskiego, miał obrażenia, które w ocenie biegłego mogą świadczyć o tym, że został potrącony przez samochód. Mimo przewiezienia do szpitala, jego życia nie udało się uratować. – Policjanci z wydziału kryminalnego pracują nad wyjaśnieniem dokładnego przebiegu tego zdarzenia, czyli jak do niego doszło, jaki miał w nim udział kierowca, który zgłosił tę sytuację i poszukujemy świadków, którzy mogliby się przyczynić do ustalenia wszystkich okoliczności  – mówi Katarzyna Czesna – Wójcik, oficer prasowy opatowskiej policji.

W pobliżu miejsca wypadku miał w tym czasie przejeżdżać samochód osobowy i funkcjonariusze liczą, że kierowca może pomóc ustalić dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku. Policja zwraca się do wszystkich osób, które mają wiedzę na jego temat o kontakt telefoniczny pod numerem 47 8052 205 lub osobisty w komendzie policji w Opatowie.

/mag/

Ważne wydarzenia