Bikepark i Święto Dyni. Bałtowski Kompleks Turystyczny zaczyna jesień

Kolejny rekord z okazji Święta Dyni pobity w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Teren całego kompleksu dekoruje ponad tysiąc dyni.

Od malutkich, żółtych o przeróżnych kształtach po ogromne pomarańczowe, okrągłe okazy. Święto Dyni zaczyna się w Bałtowie jutro (17 września). – To będzie kolorowy i ciekawy weekend w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Zrobiło się u nas naprawdę pomarańczowo i w każdy weekend na gości, zwłaszcza tych najmłodszych, czekają warsztaty kreatywne i warsztaty kulinarne, a najbliższe z dynia w roli głównej – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu.
W ten weekend animatorzy, oprócz prowadzenia gier i zabaw. malować będą tatuaże, oczywiście w kształcie dyni, a na Sabatówce czekają na najmłodszych pokazy magicznych baniek i bałtowskie czarownice.
Jutro Bałtowski Kompleks Turystyczny otworzy przygotowaną specjalnie na okres jesieni kolejną atrakcję. Tym razem dla miłośników rowerowych tras wyczynowych.
Na stokach Szwajcarii Bałtowskiej powstał BikePark. – Na zaawansowanycn riderów czeka wiele przeszkód: stoliki, bandy, czy też skocznia przelotowa. Bikepark otwarty będzie w każdy weekend – zapowiada Żąneta Choinka. A już od dziś (piątek 16 września) na terenie obiektu trwa Muzyczny Zlot Kamperowych Dinozaurów. Podziwiać można wyjątkowe modele kamperów, ale nie tylko.  Na scenie w Zajeździe Przystocze zagra zespół Wheel of Steel Band, który znany jest z występów na Festiwalu Piknik Country Mrągowo. Wstęp jest otwarty.
/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia