Piłkarze KSZO wciąż niepokonani od sześciu spotkań

W sobotę kolejne ligowe spotkanie rozegrali piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec. Na stadionie przy Świętokrzyskiej zwyciężyli z Unią Tarnów 2:1.

W pierwszej odsłonie gry kibice w Ostrowcu nie zobaczyli bramek.To goście stwarzali wrażenie drużyny lepiej poukładanej i częściej utrzymywali się przy piłce. Drugie 45 minut gry przyniosło trzy bramki. W 57 minucie spotkania karnego za zagranie w polu karnym ręką na gola zamienił Michał Nawrot.W 72 minucie było już 2:0 dla podopiecznych trenera Rafała Wójcika. Po składnej akcji pomarańczowo-czarnych drogę do bramki znalazł Dariusz Brągiel. Goście odpowiedzieli tylko trafieniem Gabriela Kierońskiego sześć minut później. Więcej  goli w tym meczu już nie padło i KSZO dopisał do swojego dorobku kolejne trzy punkty i umocnił się na siódmej pozycji w tabeli. Za tydzień pomarańczowo-czarni pojadą do Rzeszowa by zmierzyć się z tamtejszą Koroną.