THM znów z tarczą. Jego uczniowie wrócili z nagrodami z olimpiady logistyków

A teraz o wielkim sukcesie uczniów – logistyków z Zespołu Szkol nr 3, czyli dawnego THM-u.

Po raz pierwszy w historii zdobyli trzy tytuły laureata i cztery tytuły finalisty VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. – Do finału THM wprowadził więcej uczestników niż wszystkie szkoły ponadpodstawowe z poszczególnych województw w Polsce – informuje Katarzyna Pastuszka, nauczycielka i opiekun olimpijczyków.
Na podium z drugim miejscem znalazł się Maciej Czarnecki, Mateusz Dąbrowski był 6-sty, a Bartłomiej Winiarski 7-dmy.
Finalistami olimpiady zostali także: Ewelina Gogół, Natalia Morgaś, Paulina Stachurska oraz Mateusz Wójcik.
Uczniowie otrzymali wiele nagród rzeczowych, a laureat olimpiady – Maciek – także nagrodę pieniężną w wysokości 2 tysięcy zł.
– Nasi uczniowie corocznie zajmują wysokie pozycje w finałach olimpiad i konkursów logistycznych w całej Polsce, jednak tym razem udowodnili swoją wiedzą, zaangażowaniem i pasją, że są najlepsi, a nasz szkoła pomaga rozwijać ich zainteresowania i zdolności – podkreśla Katarzyna Pastuszka.
THM zajął 3 miejsce w rankingu olimpiady. Oprócz uczniów wyróżniona została także ich nauczycielka. Katarzyna Pastuszka odebrała nagrodę i podziękowania za przygotowanie uczniów do zawodów szkolnych, okręgowych i centralnych.
Uczniom i nauczycielom THM – bardzo gratulujemy…

/joge/

Podziel się

Ważne wydarzenia