W ten weekend ostatni raz w tym sezonie pojeździmy na nartach w Bałtowie

źródło zdjęcia: Szwajcaria Bałtowska

Szwajcaria Bałtowska kończy sezon zimowy 2021/2022.Ostatni raz miłośnicy białego szaleństwa będą mogli skorzystać ze stoków w Bałtowie w ten weekend. Stacja otwiera się w sobotę i niedzielę.

-Do dyspozycji narciarzy oddajemy trasy przy wyciągu krzesełkowym, a także oślą łączkę. Będzie również czynna wypożyczalnia sprzętu. Zapraszamy więc do aktywnego pożegnania zimy na stokach Szwajcarii Bałtowskiej – mówi Monika Pękala, szefowa marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego i dodaje, że turystom równolegle zostaną udostępnione inne atrakcje.
– Spacerowiczów zapraszamy do Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, który już zmienia swoje oblicze z tego zimowego na bardzo wiosenne. W weekend czynny będzie Jurapark z Muzeum Jurajskim, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Dolny oraz Górny i Polska w Miniaturze – podkreśla.
Monika Pękala zachęca, by regularnie zaglądać na stronę Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, gdzie publikowane są najświeższe informacje dotyczące działalności parku.
Przypomnijmy, że trwa także przedsprzedaż biletów na koncert Viki Gabor, która zagra 11 czerwca w ramach wydarzenia zatytułowanego 'Przywitanie lata w Bałtowie’. Wejściówki dostępne są na stronie sklep.juraparkbaltow.pl

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia