Walentynki tuż-tuż. Ofertę dla zakochanych ma MCK

Włoski wieczór ze Stefano Terrazzino, warsztaty kulinarne z uznanym szefem kuchni oraz profesjonalne sesje zdjęciowe w romantycznej scenerii to propozycje Miejskiego Centrum Kultury nie tylko dla zakochanych na spędzenie Walentynek.

– Będzie romantycznie – zapewnia Jacek Kowalczyk, dyrektor jednostki. – Stefano Terrazzino kojarzymy z tańcem, ale to też bardzo uzdolniony wokalista, który wygrał program „Twoja twarz brzmi znajomo” i nagrał już własną płytę. To będzie takie show taneczno-wokalne, publiczność będzie bawić się przy największych włoskich przebojach – dodaje.
Muzyczno-taneczne show z zespołem oraz partnerką taneczną to propozycja na poniedziałek 14 lutego. Bilety w cenie 90 złotych można już kupować lub rezerwować w MCKu.

Świętowanie dnia zakochanych z MCKiem rozpocznie się w piątek 11 lutego. W godzinach 9.00 – 17.00, ale także w niedzielę od 11.00 do 17.00 w Galerii BWA będzie działać Walentynkowe Studio Fotograficzne. Fotografie wykonywać będą Stanisław Dunin-Borkowski i Maciej Strąpoć. Organizatorzy zastrzegają, że należy się wcześniej zapisać, a koszt sesji to 30 złotych.

W sobotę drogi do serca poszukać będzie można przez żołądek. – Bedzie gotował Krzysztof Krzeszowski, genialny szef kuchni restauracji „Kęs relaksu”, którego nazwisko zostało wpisane do prestiżowego, francuskiego przewodnika kulinarnego Gault&Millau. Będziemy tworzyć dania oraz kosztować je. W menu między innymi koktail z krewetek, pieczony batat i waniliowa chmurka z truskawkami i piwnym savoiardi – zachęca do udziału Jacek Kowalczyk. Bilety w cenie 25 złotych od osoby można już rezerwować. Liczba miejsc jest ograniczona.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia