Szwajcaria Bałtowska przygotowała moc atrakcji na weekend

źródło zdjęcia: Szwajcaria Bałtowska

Weekend pełen atrakcji szykuje dla wszystkich miłośników sportów zimowych stacja Szwajcaria Bałtowska.

Jak mówi Żaneta Choinka z Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, warunki na stokach są bardzo dobre, więc postanowili zorganizować kilka wydarzeń.
W sobotę po raz kolejny odbędzie się Nocna Jazda, czyli tego dnia stacja czynna będzie do północy, a narciarze i snowboardziści jeździć będą w rytm muzycznych przebojów.
Żaneta Choinka dodaje, że w ten weekend pojawi się także pierwszy raz w tym sezonie narciarskim Extreme Bang Bag, czyli ogromna pneumatyczna poduszka.
Skakać na poduszkę będzie można całkowicie bezpłatnie.
Żaneta Choinka podkreśla, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się pokazy łyżwiarstwa organizowane przez Szwajcarię Bałtowską, dlatego odbywać się będą one cyklicznie.
– Od teraz w każdy weekend do 13 lutego będzie można być świadkami akrobacji wykonywanych przez profesjonalnych łyżwiarzy. Zwracamy jednak uwagę, że każdy pokaz trwa 7 minut, dlatego warto być punktualnie. Po nich odbywać się będą wspólne treningi jazdy na łyżwach – mówi.
Pokazy łyżwiarstwa figurowego są bezpłatne.
Więcej informacji na temat wydarzeń organizowanych przez Szwajcarię Bałtowską znajdziemy na ich stronie internetowej, a także w mediach społecznościowych stacji.

/bart/

Ważne wydarzenia