Ferie na ostrowieckiej pływalni

Przed nami ferie zimowe. Nie wszyscy pojadą na zimowiska czy zorganizowane wycieczki. Dobrą alternatywą są zatem ferie w mieście.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przygotował dla dzieci i młodzieży cykl zajęć na Pływalni Rawszczyzna. Od 17 stycznia organizowane będą kursy pływackie i doskonalenia pływania przeznaczone dla dzieci i młodzieży (od zerówki do szkół średnich włącznie). W ferie zorganizowane zostaną dwa turnusy: od 17-21 stycznia i od 24-28 stycznia. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku. Zapisy na kursy przyjmowane będą w sekretariacie pływalni od poniedziałku 10 stycznia – wyłącznie osobiście przez opiekuna.

Ciekawą alternatywą dla kursu doskonalenia pływania będzie możliwość uczestniczenia w 'Akademii piłki wodnej KSZO”. Przez dwa tygodnie ferii o godzinie 10.00 organizowane będą treningi dla dzieci urodzonych w 2009 roku i młodszych. Zajęcia będą prowadzone przez Roberta Serwina, byłego trenera seniorskiej kadry Polski w piłce wodnej. Warunkiem udziału w Waterpolowej Akademii jest umiejętność pływania i dokonanie zapisu w sekretariacie Pływalni Rawszczyzna (od 10 stycznia).

Zajęcia waterpolo będę nieodpłatne, czyli nie będzie opłaty za udział i opłaty za wstęp na basen.Inaczej wygląda sytuacja jeśli chodzi o kursy pływania i doskonalenia pływania. Te z kolei będą odpłatne. Przypomnijmy, że ferie zimowe rozpoczną się 17 stycznia i potrwają dwa tygodnie.

/marsz/

Podziel się

Ważne wydarzenia