W święta czynne będą wszystkie trasy Szwajcarii Bałtowskiej

źródło zdjęcia: Szwajcaria Bałtowska

Prezent na święta miłośnikom białego szaleństwa szykuje stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska.

W najbliższy weekend planują otworzyć dla narciarzy i snowboardzistów najdłuższy stok stacji wraz z wyciągiem krzesełkowym.
– Temperatury minusowe pozwoliły nam na ponowne uruchomienie armatek, także śnieżymy nie tylko trasy przy wyciągu orczykowym, ale przede wszystkim skupiamy się teraz na odpowiednim dośnieżeniu tras przy wyciągu krzesełkowym. Wiemy doskonale, że wszyscy narciarze właśnie na te trasy najbardziej czekają  – mówi Monika Pękala, kierownik działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
Warto dodać, że stacja będzie czynna we wszystkie dni świąteczne oraz w Wigilię Bożego Narodzenia. Wtedy otwarta będzie w godzinach od 9:00 do 15:00, w pierwszy dzień świąt w godzinach od 9:00 do 21:00, a w drugi dzień świąt od 9:00 do 20:00.
Monika Pękala przypomina, że cały czas działa także Wioska Świętego Mikołaja oraz lodowisko.
Szwajcaria Bałtowska przygotowała także na święta niespodziankę dla łyżwiarzy.
– Zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbędą się kolejne pokazy Ice Show, czyli łyżwiarstwa figurowego. Odbywać się będą w godzinach 13:30, 15:30 oraz 17:30. Po pokazach zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i nauki jazdy na łyżwach pod okiem mistrzów Polski – mówi.
Wstęp na widownię podczas pokazów jest bezpłatny.

Trwa także cały czas przedsprzedaż karnetów na Sylwestrową Nocną Jazdę. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia będzie można od godziny 19:00 do 1:00 w nocy szaleć na stoku w rytm muzyki na żywo. Karnety można kupić online na stronie internetowej www.szwajcariabaltowska.pl

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia