Gwiazdki Moc 2021. Wieniec wylicytowany za 2000 zł

Trwa świąteczna akcja Gwiazdki Moc. Od rana można było licytować świąteczny wieniec z czerwoną kokardą i pięknymi szyszkami. Kilka minut po 8:00 padła pierwsza i zarazem ostatnia oferta.

W imieniu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, Pani Monika zaproponowała za niego 2000 zł.
A od 9:00 do 11:00 licytujemy dwa przedmioty: zestaw bombek ręcznie malowanych przedstawiające portrety kobiet – tajemnicze i piękne. Sygnowane nazwiskiem artystki Ewy Stawiarskiej i z napisem 'Gwiazdki Moc 2021” oraz Imienny karnet na narty na stokach magicznej Szwajcarii Bałtowskiej na cały sezon zimowy do wykorzystania w dowolnym czasie i o dowolnej porze.

Wszystkie licytowane dziś, a także przez cały tydzień przedmioty możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej www.radioostrowiec.pl

Sprawdzajcie także naszego radiowego Facebooka. Tam licytujemy 5 przedmiotów, między innymi: zestaw trzech geodów kwarcowych, pięknych minerałów z Maroka z okolic Marrakeszu. Cena wywoławcza to 200 złotych. Jest świąteczne drzewko – jodła kaukaska o wysokości około 150 cm oraz ręcznie malowane bombki autorstwa Doroty Paluch, artystki pochodzącej z Ostrowca. Jest także stroik świąteczny z naturalnych materiałów.
Licytacje na Facebooku zakończą się o godzinie 17:00.

Przypomnę, że cały dochód z licytacji, które prowadzimy na antenie, Facebooku oraz ze sprzedaży kalendarzy – cegiełek chcemy przeznaczyć utworzenie sali doświadczania świata w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym na os. Słonecznym w Ostrowcu.

/pcr/

Ważne wydarzenia