Pierwszy dzień akcji Radia Ostrowiec „Gwiazdki Moc” za nami. Było wspaniale

Trwa świąteczna akcja Gwiazdki Moc. Dochód z licytacji, które prowadzimy na antenie, facebooku oraz ze sprzedaży kalendarzy – cegiełek chcemy przeznaczyć na utworzenie sali doświadczania świata w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym na osiedlu  Słonecznym w Ostrowcu.

Podopieczni placówki dziś nas odwiedzili i pięknie zaśpiewali, by zachęcić do licytacji.
Rano zlicytowaliśmy świąteczny stroik, drzewko wigilijne oraz bombki malowane przez Marcina Jedlikowskiego, ostrowieckiego artystę. Licytację wygrała pani Marzena oferując za bombki 600 zł, a pan Sergiusz, który także o nie walczył zadeklarował, że jeszcze włączy się w licytacje.
Dziś odwiedził nas święty Mikołaj, w którego wcielił się regionalista Zbigniew Tyczyński, który mówił jak ważna jest dobroć nieodłącznie związana z symboliką tej postaci.
Przypominamy, że licytację także prowadzimy na Facebooku. Tam także każdego dnia – do 17.00 – licytujemy wspaniałe fanty.
Licytacja na facebooku zakończyła się dziś pozyskaniem w sumie kwoty w wysokości 1205 zł.
Na antenie dzień licytacji zakończyła gmina Kunów. Licytowaliśmy obraz podarowany przez burmistrza Lecha Łodeja, którego z wielką energią wspierał zespół Kunowianie. Właścicielem obrazu został pan Artur, który zaoferował za niego – po batalii – piękną kwotę 1300 złotych.
Licytacje z całego dnia – te prowadzone na antenie radia – dały nam razem 2800 złotych.
A jutro kolejne okazje, by wylicytować wspaniałe przedmioty – wspierając w ten sposób uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego.

/pcr/

 

Ważne wydarzenia