Pogoda popsuła plany Szwajcarii Bałtowskiej. Stacja nie otworzy się w niedzielę

źródło zdjęcia: szwajcariabaltowska.pl

Właściciele stacji narciarskiej Szwajcaria Bałtowska zdecydowali się przesunąć w czasie rozpoczęcie sezonu narciarskiego. Powodem są warunki atmosferyczne.
– Niestety z powodu niesprzyjających warunków pogodowych nie jesteśmy w stanie naśnieżyć stoków Szwajcarii Bałtowskiej tak, by spełniały nasze standardy. Pokrywa nadal jest niewystarczająca, by zapewnić Wam najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wcześniejsze prognozy zapowiadały utrzymujące się temperatury minusowe, co umożliwiłoby nam odpowiednie dośnieżenie tras. Pogoda jednak uległa zmianie. Niestety musimy przełożyć otwarcie Szwajcarii Bałtowskiej – czytamy w wydanym dziś komunikacie na stronie szwajcariabaltowska.pl. Warto dodać, że w ten weekend na odwiedzających Bałtów czekać będą inne atrakcje.
– Na naszych gości czekają Święty Mikołaj, żywa szopka ze zwierzętami oraz bajkowa kraina lodu. Na terenie obiektu funkcjonuje także naturalne lodowisko, a w każdą sobotę będzie można wziąć udział w „Treningu na łyżwach” w rytm największych muzycznych hitów – mówi Żaneta Choinka z działu marketingu Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.
O nowej dacie otwarcia stacji narciarskiej będziemy informować w naszych serwisach informacyjnych i na stronie internetowej.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia