W piątek w Ostrowcu wydarzenie dla chorej Igusi. Na jej leczenie potrzeba 9,5 miliona złotych

Charytatywną zabawę w restauracji Regasa organizują dla chorej Igusi z Opatowa przyjaciele rodziny. Bilety-cegiełki w całości zasilą  konto fundacji, która opiekuje się dziewczynką.

Na koncie czteromiesięcznej Igi z Opatowa, u której zdiagnozowano SMA na stronie SiePomaga jest już ponad 800 tysięcy. Od połowy października, gdy zbiórka została uruchomiona wpłat dokonało ponad 30 tysięcy osób. To jednak wciąż za mało, żeby uratować jej życie. Lek kosztuje ponad 9,5 miliona złotych i trzeba go podać jak najszybciej.

W zbiórkę funduszy angażuje się coraz więcej osób. Charytatywny koncert w Ostrowcu organizuje przyjaciel rodziny Igusi i muzyk – Krystian Kacuga. Odbędzie się w najbliższy piątek 19 listopada w restauracji Regasa. – Wystąpią zespoły z branży disco polo, bo taka muzyka ma duże grono swoich odbiorców w naszym mieście. Będzie to grupa Fox, Czaro i Power Play, jako gwiazda wieczoru, a na koniec zespół The Acords poprowadzi zabawę taneczną – opowiada Krystian Kacuga.

Bilety – cegiełki w kwocie 30 złotych w całości zasilą konto małej Igi. Podczas wieczoru prowadzone będą też licytacje usług i przedmiotów na rzecz dziewczynki. A organizatorzy zapowiadają kolejne podobne wydarzenia.
Początek zabawy w Regasie dla Igusi o 20.00.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia