Święty Mikołaj jeszcze w listopadzie pojawi się w Bałtowie

źródło zdjęcia: Jurapark Bałtów

Choć to dopiero środek jesieni, to do Bałtowa już zmierza z Laponii Święty Mikołaj. Swoimi saniami na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego wyląduje dokładnie 26 listopada i na kilka tygodni zamieszka w Wiosce Świętego Mikołaja.

Monika Pękala, szefowa marketingu kompleksu mówi, że wszystkie dzieci będą mogły liczyć na wiele atrakcji.
– Największą atrakcją jest oczywiście spotkanie z samym Świętym Mikołajem, który już pewnie czeka na listy od dzieci. Oprócz tego będzie mnóstwo animatorów, bajkowych postaci, które wszystkich zaangażują do wspólnej zabawy, będzie zimowe kino, będzie bajkowa Kraina Lodu, gdzie będzie można spotkać między innymi Olafa i Elzę – wyjaśnia.
Monika Pękala dodaje, że dzieci będą mogły także liczyć na warsztaty kreatywne i kulinarne, a także szopkę świąteczną. Nie tylko dzieci powinna ucieszyć informacja, że tego samego dnia na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego uruchomione zostanie kryte lodowisko.
Szefowa marketingu podkreśla jednak, że już teraz odwiedzający Bałtów mogą odwiedzać Bałtów, ponieważ czynnych jest wiele atrakcji Juraparku. Monika Pękala zaprasza także wszystkich odwiedzających do odbywania spacerów po urokliwych terenach Bałtowa.

/bart/

Ważne wydarzenia