O czym jest portal twojspozywczy.pl?

Strona internetowa twojspozywczy.pl to popularny serwis, zawierający dokładną i szczegółową porównywarkę i reklamę wszystkich najpopularniejszych sieci spożywczych dla całej rodziny dostępnych na terenie całego kraju, w tym Biedronka, Lidl, Aldi, Carrefour itp.

Historia działalności firmy Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci sklepów spożywczych, których właścicielem jest bardzo popularne portugalskie konsorcjum pod nazwą Jeronimo Martins.  Pierwszy sklep pod nazwą Biedronka otwarto w Poznaniu przy ulicy Newtona 6 kwietnia 1995 roku. To właśnie Poznań był bardzo ważnym miastem w historii tego sklepu, gdyż to właśnie tam przy ulicy Bobrzańskiej otworzono sklep nr 1500 w marcu 2010 roku, a do końca 2012 roku otworzono tam nawet dwa tysiące sklepów sygnowanych szyldem tej firmy. We wrześniu 2014 r otworzono sklep numer 2500, a w lutym 2019 trzytysięczny sklep. Od 2014 roku Biedronka systematycznie poszerza swój asortyment, stale dodając produkty z różnorakich kategorii, tak aby zaspokoić potrzeby swoich nawet najbardziej wymagających klientów.

Gazetka promocyjna Biedronki 30.09-06.10

Na popularnej stronie internetowej twojspozywczy.pl możemy znaleźć, najnowszą gazetkę promocyjną z sieci Biedronka oferującą najpopularniejsze produkty dla klientów ceniących sobie różnoraką kuchnię z wielu różnych stron świata, począwszy od dań europejskich, skończywszy na daniach pochodzenia azjatyckiego. W głównej mierze w ofercie sklepu Biedronka na ten tydzień można znaleźć produkty dostępne tylko i wyłącznie dla klientów posiadających kartę Moja Biedronka między innymi ser żółty Gouda w kawałku w cenie 13,99 zł. Ponadto dla posiadaczy tej karty, bardzo popularne paczkowane parówki Berlinki, przy zakupie trzech opakowań w cenie 2,95 zł, a także szynka konserwowa Kraina Wędlin przy zakupie trzech opakowań zapłacimy 2,99 zł. 

Po więcej informacji zapraszamy na: biedronka gazetka promocyjna na Twojspozywczy.pl

Oprócz tego, sieć Biedronka zachęca aby kupować produkty oznaczone znakiem Kupuj co polskie/ Kupuj co polskie, co tworzy wartość dla polskiej gospodarki, przy zakupach za minimum 50 zł, tak aby otrzymać dodatkowe punkty w akcji o popularne maskotki pod nazwą Gang Swojaków. Za zakup produktów oznaczonych specjalnym znakiem za minimum 10 zł każdy ma szansę zdobyć wspomniane punkty, a finalnie otrzymać bardzo przyjemne maskotki. Więcej informacji o promocji można znaleźć na stronie gangswojakow.pl

Pierwszego października przypada światowy dzień wegetarianizmu, stąd też sieć Biedronka w swojej ofercie dla klientów posiadających kartę Moja Biedronka prezentuje między innymi parówki sojowe dwieście gram Go Vege w cenie 4,49 zł, a także burger z burakami tej samej firmy w cenie 5,99 zł. Gazetka podkreśla że weganizm to dieta polegająca na wykluczeniu produktów odzwierzęcych takich jak miód, mleko, jaja i nabiał.  Gazetka oferuje także smaki Azji, mleczko kokosowe Asia Flavours w cenie 5,99 zł , a także paprykę i kimchi w cenie 2,99 zł i 7,99 zł.

Podziel się

Ważne wydarzenia