Jest nowy szef koła powiatowego PO w Ostrowcu Świętokrzyskim

fot. FB/Platforma Obywatelska Powiat Ostrowiecki

Małgorzata Mularska została wybrana nową przewodniczącą koła powiatowego Platformy Obywatelskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wewnętrzne wybory odbyły się wczoraj.

Małgorzata Mularska jest emerytowaną nauczycielką III Liceum Ogólnokształcącego imienia Władysława Broniewskiego. Liczy, że do koła przyciągnie nowych członków, zwłaszcza młodych ludzi. Zapowiada aktywną działalność. – Platforma w Ostrowcu zawsze aktywnie działała. Organizowaliśmy bale charytatywne, dodatkowe lekcje dla maturzystów z biedniejszych rodzin. Będziemy rozmawiać i poszukamy potrzebnych inicjatyw. Na pewno będziemy prowadzić działalność charytatywną na rzecz społeczności lokalnej – mówi.
W ubiegłym tygodniu swojego przewodniczącego wybierali członkowie koła międzygminnego w Ćmielowie. Wygrała je Jolanta Madioury.
To też początek całego procesu wybierania nowych władz partii wszystkich szczebli. 23 października działacze głosować będą na przewodniczących struktur powiatowych i regionalnych. Wybiorą też nowego przewodniczącego całej organizacji. Termin na zgłaszanie kandydatur już upłynął. Jedynym kandydatem na przewodniczącego struktur powiatowych jest Eligiusz Mich, w regionie kontrkandydata nie ma też Artur Gierada, a na szczeblu centralnym jedynym kandydatem jest Donald Tusk.

/mag/

Podziel się

Ważne wydarzenia