Targi Kielce zapraszają na XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech

żródło: Targi Kielce

Jutro, 8 października rozpoczną się XXVI Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Targach Kielce. Wydarzenie potrwa do niedzieli.

Choć wystawa jest mniejsza, niż wiosenne wydanie targów, to rolnicy i fani sprzętu farmerskiego nie będą rozczarowani. W kieleckim ośrodku wystawienniczym będzie można zobaczyć ciągniki i kombajny od najlepszych i najbardziej znanych producentów. Nie zabraknie także maszyn do nawożenia, pielęgnacji i ochrony roślin. Gamę produktów zaprezentują nie tylko producenci rozdrabniaczy i opryskiwaczy, ale także firmy zajmujące się wytarzaniem mieszanek i granulatów. Właściciele gospodarstw będą mieli także okazję do zapoznania się z nowymi maszynami służącymi do siewu i sadzenia.

Jak co roku, podczas targów Agrotech, będzie można porozmawiać z przedstawicielami KRUS-u, czy pracownikami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące dofinansowań, dopłat bezpośrednich czy innego rodzaju wsparcia dla gospodarstw.

Tegoroczne wydarzenie potrwa od 8 do 10 października. Bilety wstępu i parkingowe można zakupić na stronie kieleckich targów.

/paw/

Ważne wydarzenia