Gmina wydłuża godziny pracy infolinii spisowej, bo wciąż wiele osób nie dopełniło tego obowiązku

żródło: pixabay.com

70 proc. mieszkańców gminy Bodzechów wzięło do tej pory udział w Narodowym Spisie Powszechnym. Do spisania pozostało jeszcze ponad 3 tys. mieszkańców.

Z tego powodu od dziś (10 wrzesień) do 30 września pracownicy gminnego biura spisowego będą pełnić dyżury telefoniczne także poza godzinami pracy, czyli popołudniami oraz w weekendy – mówi Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy i kierownik gminnego biura spisowego. – Czasu jest bardzo niewiele, a jeszcze wielu z nas się nie spisało. Chcemy ułatwić i udogodnić naszym mieszkańcom dokonanie tego obowiązku. Jesteśmy otwarci na pytania i telefony od mieszkańców. Mamy nadzieje, że za pośrednictwem naszej infolinii wszyscy będą mogli bez problemu spisać się – dodaje.

Gminna infolinia dostępna pod numerem telefonu 690 027 057 jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 20 oraz w weekendy od 10 do 19. – Oczywiście cały czas można spisywać się dzwoniąc na ogólnopolską infolinię spisową pod numerem (22) 279 99 99 a także w punkcie spisowym w Urzędzie Gminy Bodzechów przy ulicy Reja 10, gdzie pracownicy biura spisowego służą pomocą – podkreśla sekretarz Sobieraj.

/paw/

Ważne wydarzenia