W Bałtowie powstała wrotkarnia

Od jutra w Bałtowie będzie można pojeździć na wrotkach i rolkach. Miłośnicy tego typu aktywności od dawna na to czekali.

Bałtowski Kompleks Turystyczny wzbogacił się o wrotkarnię. Miłośnicy takiej formy aktywności nie muszą posiadać własnego sprzętu.
Obok jest wypożyczalnia, w której będziemy mogli wyposażyć się oczywiście we wrotki, a także ochraniacze i kaski.
– Wrotkarnia oferuje 900 metrów kwadratowych idealnie gładkiej powierzchni do jazdy na wrotkach czy na rolkach. Będzie znajdował się tu również mini skatepark. Z tego miejsca będą mogli korzystać zarówno turyści przebywający w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, jak i mieszkańcy z okolic, których bardzo serdecznie zapraszamy – mówi Monika Pękala, kierownik marketingu bałtowskiego Juraparku.
Dodaje, że wrotkarnia czynna będzie przez siedem dni w tygodniu, a jeździe na wrotkach towarzyszyć będzie odpowiednia oprawa.
– Oczywiście wszystkim korzystającym z wrotkarni będzie towarzyszyła muzyka, a wieczorami będziemy specjalnie zapraszać DJa, który miksować będzie największe hity na żywo – podkreśla.
Wrotkarnia otwarta zostanie jutro (sobota). Czynna będzie w godzinach od 16:00 do 22:00. W niedzielę  od 14:00 do 20:00.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia