Przemysław Cecherz wraca do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

źródło zdjęcia: KSZO 1929 Ostrowiec

Przemysław Cecherz zastąpi Tadeusza Krawca na stanowisku trenera piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
Dariusz Ogłaza, prezes klubu uzasadnia to koniecznością wprowadzenia gruntownych zmian.
– Już w momencie gdy szliśmy na wybory, mieliśmy z tyłu głowy wizję na przyszły sezon, na przebudowę drużyny i na inny styl gry drużyny. Pozwoliliśmy dokończyć trenerowi Krawcowi swoją pracę, by mógł wypełnić swój kontrakt – wyjaśnia.
Prezes Ogłaza podkreśla, że współpraca z trenerem Krawcem układała się dobrze do samego końca, a najważniejszy cel jakim było zdobycie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim został wypełniony. Co zdecydowało o wyborze kandydatury Przemysława Cecherza?
– Dużym plusem było to, że już był wcześniej w Ostrowcu, zna środowisko ostrowieckie, umie sobie radzić z presją, w momencie gdy prowadził zespół, to grał widowisko, zdobywał dużo punktów i był bardzo dobrze przygotowany fizycznie – tłumaczy.
Przemysław Cecherz podpisał umowę z klubem na rok. Jak dodaje prezes Ogłaza, jeżeli wypełni kontrakt i oczekiwania zarządu umowa zostanie wydłużona na rok kolejny.

Dotychczas trener Cecherz prowadził okręgową drużynę Wieczystej Kraków, z którą nie przegrał ani jednego meczu. Ale decyzją właściciela klubu, jego miejsce zajął tam Franciszek Smuda.
Cecherz był już trenerem KSZO w sezonie 2017/2018, gdzie poprowadził drużynę w 21 meczach.

/bart/

Podziel się

Ważne wydarzenia