Fantastyczny start na Mistrzostwach Świata zawodniczek UKS Black&White

Bardzo udany start zaliczyły zawodniczki UKS Black&White Ostrowiec na Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci rozegranych w Serbii w Cacak, w dniach 11-13 czerwca.

Pod opieką trenerów Joanny i Grzegorza Kępów fitneski uzyskały świetne rezultaty. Srebro w kat. 12 lat zdobyła Blanka Walczyk, a Natalia Bugajska w kat.14 lat wywalczyła brąz. Nadia Żmuda była dziesiąta w kat. 10 lat. Szóste miejsce wywalczyła Zuzanna Jarecka i dziesiąte Jagoda Strzębska w kat. 13 lat. Agata Suszko była siódma w startach 14-latków, a Gabrysia Klepacz dziewiąta. Piąte miejsce w kat. 15 lat zajęła Alicja Sulik.

– To były najlepsze zawody jeśli chodzi o wyniki w mojej trenerskiej karierze na Mistrzostwach Świata w Fitness Dzieci mówi. Wszystkie zawodniczki z Ostrowca znalazły się w pierwszych dziesiątkach w swoich kategoriach wiekowych i do tego 2 medale -podsumowała Joanna Kępa.