KSZO wygrywa z Podlasiem

W rozgrywanym w sobotę meczu III ligi piłki nożnej KSZO pokonał Podlasie Biała Podlaska 2:0.

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu pomarańczowo-czarnych, choć to goście przeprowadzili już w drugiej minucie gry groźną akcję, po której zawrzało w polu karnym ostrowczan. Ta sytuacja tylko podrażniła ambitnych graczy KSZO i kolejne minuty upływały pod znakiem ataków na bramkę gości. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W 8 minucie po błędzie obrony wynik otworzył Szymon Stanisławski, który płaskim strzałem w prawy róg bramki pokonał bramkarza Podlasia. KSZO w tej części meczu częściej gościł pod bramką przyjezdnych, dobrze rozgrywał i bronił, i po pierwszych 45 minutach schodził do szatni z jednobramkową zaliczką.

Po zmianie stron hutnicy ruszyli na rywala by udokumentować przewagę w tym spotkaniu. Nadeszła 51 minuta, szybkie wejście w pole karne Szydłowskiego, potem dośrodkowanie, i Tomasz Persona wpisuje się na listę strzelców. Podopieczni Tadeusza Krawca prowadzą już 2:0. Mimo ataków ze strony Podlasia i KSZO, wynik spotkania nie uległ zmianie. Po 90 minutach pomarańczowo-czarni dopisali na swoim koncie 3 punkty. W środę do Ostrowca przyjadą górale z Nowego Targu. Mecz zaplanowano na godzinę 17.