Co zobaczymy w weekend w Kinie Browar?

Od najbliższego weekendu zmienia się repertuar Kina Browar. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mieszkańcy Ostrowca będą mogli obejrzeć dramat biograficzny ’25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy’.
Wrócą przedpremierowe pokazy komedii 'Palm Springs’, która cieszyła się w ubiegły weekend dużym zainteresowaniem, a dla najmłodszych widzów kino wyświetlać będzie animacje 'Trolle 2′.
– Zalecania dystrybutorów są takie, żeby zmieniać co tydzień repertuar. Mamy nadzieję, że nie sprawdzą się doniesienia medialne i kultura nie zostanie wkrótce ponownie zamknięta. Jeżeli tak się nie stanie, to będziemy mogli zacząć planować kolejne seanse  – wyjaśnia Jacek Kowalczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. Warto dodać, że w marcu swoją premierę w Polsce będzie miał film akcji na podstawie komiksów DC 'Wonder Woman 1984′, a pod koniec marca wysokobudżetowa produkcja 'Godzilla vs Kong’. Będzie to już trzeci od 2014 roku film o popularnym japońskim potworze. Czy te filmy zobaczymy w Ostrowcu? O tym mamy dowiedzieć się pod koniec lutego.

/bart/

Ważne wydarzenia